Середа, 26.06.2019, 09:40
Шполянський навчально-виховний комплекс
 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2-ліцей"
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Корисні посилання
Друзі сайту
Шполянська міська рада
Відділ освіти Шполянської держадміністрації
ЧОІПОПП
Шполянська ЗОШ І-ІІІст. №1
Шполянський НВК"ЗОШ№3-гімназія"
Шполянська ЗОШ №5"
Шполянський МНВК
Сигнаївський НВК
Водянський НВК
Топилянський НВК
Журавський НВК
Кабінет інформатики Шполянського району
Категорії розділу
Виховна робота [131]
Навчальна частина [136]
 Наша гордість 1989-1999р.р.

Золоті та срібні медалі

1989 р.

Єрмакова Людмила Дмитрівна

Іванова Лариса Олександрівна
 Онищенко Людмила Олександрівна
 Седик Ліана Вікторівна

Варяниця Олена Григорівна

Гегельська  Ольга Миколаївна

Горбенко Віктор Степанович

Вербівська Тамара Олександрівна

Вітренко Ірина Іванівна

1990 р.

Мураров  Володимир Анатолійович

Дорохов Ігор Миколайович

Кравченко Оксана Іванівна

Чихачова Альона Валеріївна

1991р.

Артамонова Жанна Борисівна 

Просінцева Ольга Анатоліївна

Вайсман Ірина Аркадіївна

Щербина  Світлана Іванівна

1992р.

 Назарчук Валентина Олександрівна

 Вотькало Наталія Володимирівна

 Іванова Оксана Володимирівна

 Руденко Тетяна Анатоліївна

 Царіннік Оксана Володимирівна

 Курінний Сергій Миколайович

 Мірошник Віталій Володимирович

 Чепур Сергій Леонтійович

 Тутик Світлана Володимирівна

 Барська Тетяна Валентинівна

 Пізня Наталія Анатоліївна

 П’ятківська Ірина Василівна

 Рисак Алла Григорівна

1993р

 Килимиста Наталія Петрівна

 Пархоменко Юрій Борисович

 Школьна Тетяна Іванівна

 Голобородько Сергій  Олександрович

 Притула  Яна Миколаївна

1994р.

 Капустянська Оксана Юріївна

 Слюсар Лариса Петрівна

 Товстико Наталія Георгіївна

 Рудіченко Володимир Анатолійович

  Коноваленко Галина Олександрівна

  Медуха  Наталія Федосіївна

  Седик Олександр Вікторович 

1995р.

 Високолян Сергій Васильович

 Дорохова Тетяна Миколаївна

 Крисько Валерій Миколайович

 Крисько Віталій Юрійович

 Лібовнер Діана Анатоліївна

 Поліщук Людмила  Анатоліївна

 Презігльована  Наталія  Володимирівна

 Тимошенко Лариса Павлівна

 Шурубалко  Ольга  Вікторівна

  Прокопенко Світлана Василіна

 Сарапін Валентина Вікторівна

1996 р.

Коваленко Ірина Сергіївна

Ракітін Анатолій Анатолійович

Роєнко Алла Петрівна

Римський Юрій Павлович

Кривенко Олена Василівна

Кучеренко Тетяна  Дмитрівна

Крот Олександр Валерійович

Карбівнича Ірина Василівна

Забоєва Євгенія Олександрівна

Іванкова Тамара Василівна

Катриченко Олександр Павлович

1997р.

Красножон Євген Олександрович

Ткаченко Микола Анатолійович

Мазурик Дмитро Станіславович

Кирилюк Людмила Василівна

Усименко Анатолій Анатолійович

Яценко Ігор Миколайович

Власенко Юрій Олександрович

Нечитайло Сергій Іванович

Чихочов Максим Валер’янович

Осипов Олександр Володимирович

1998р.

Грушник Богдан Павлович

Присяжненко Ірина Миколаївна

Сидоренко Микола Володимирович

Соколан Вікторія Петрівна

Ткачук Наталія Володимирівна

Швець Юлія Сергіївна

1999 р.

 Берестецька Ольга Миколаївна

 Матієнко Вікторія Костянтинівна

 Носулич Світлана Василівна

 Плосконос  Микола Юрійович

 Пархоменко Тетяна  Василівна

 Гордієнко Оксана Петрівна

 Царіннік Сергій Володимирович

 Коломієць Наталія Михайлівна


Шкарбан Л.В.
...



Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Форма входу

Календар
«  Червень 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Зробити безкоштовний сайт з uCoz