Субота, 25.11.2017, 03:01
Шполянський навчально-виховний комплекс
 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2-ліцей"
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Меню сайту
Корисні посилання
Друзі сайту
Відділ освіти Шполянської держадміністрації
ЧОІПОПП
Шполянська ЗОШ І-ІІІст. №1
Шполянський НВК"ЗОШ№3-гімназія"
Шполянська ЗОШ №5"
Шполянський МНВК
Сигнаївський НВК
Водянський НВК
Топилянський НВК
Журавський НВК
Кабінет інформатики Шполянського району
Категорії розділу
Виховна робота [91]
Навчальна частина [62]
 Гордість школи 2000-...

2016 р.

Пелипенко О.В.

Задніпряний В.О.

2015 р.

Тертичний Р.В.

 Герус О.С.

Козоріз М.Ю.

Вишенська В.І.

2014 р.

Голуб А.М.

 Свіргун В.В.

Барзюк С.О.

Кавун О.В.

 Колісник М.О.

Кравченко Є.І.

 Лук'яненко М.В.

 

 
2011р.
 
 

Грицієнко М.О.

Шевченко В.С.

Кравченко М.І.

2010р.

Ціунчик М.М.

Грімова І.О.

Карпович Я.Ю.

Педченко Ю.В.

Яковенко Я.В.

Стецький І.В.

Слюсар В.П.

Тиц С.В.

2009 р.

Бугайова О.Ю.

Начос Є.М.

Бондаренко І.О.

Глазков А.О.

Грицієнко В.О.

Новосьолов С.О.

Постоленко І.В.

Харіна Н.Ю.

2008 р.

Боїн Є.І.

Гончаренко С.О.

Захарченко Я.В.

Зеленюк Р.А.

Колісник Ю.А.

Пізня О.О.

Руденко В.І.

Кудієнко А.Ю.

Нарадько Н.І.

Стецька А.В.

Бондаренко С.В.

Коровніченко І.І.

Пономаренко А.С.

2007 р.

Бородавка І.О.

Головко М.С.

Литус І.М.

Мороз І.А.

Плесяк М.С.

Сторчак І.В.

Шевченко С.В.

2006  р.

Бабич І.В.

Браславська О.С.

Варяниця Р.О.

Заславська І.І.

Крещенко А.І.

Кюрегян І.І.

Січкар С.О.

2005 р.
 Дрізд Іван Миколайович
 Заволока  Андрій Сергійович
 Гродзь Алла Сергіївна
 Кулинич Роман Віталійович
 Куценко Дмитро Миколайович
 
 Майстренко  Олександр  Іванович
 Панчишина Катерина Василівна
 Торба Вадим Сергійович
 
 Шевченко Олександр Вікторович
 
2004 р.
 Абрамян Артем Фрунзікович
 Акацат Надія Вікторівна
 Довгань Ірина Миколаївна
 
 Дрізд Інна Миколаївна
 Дробот Наталія Олександрівна
 Зацаринна Світлана Анатоліївна
 Кулинич Наталія Володимирівна
 Скопа Олена Юріївна
 
  Тесленко Олег Вікторович
 Ціунчик Олександр Миколайович
 Колісник Анна Тарасівна
 Криворучко Руслан Олександрович
 Сташенко Сергій Вікторович
 
 Шквиря Аліса Григорівна
 Стрижак Наталія Юріївна
 

2003р.

 Бджола Тетяна Василівна

 

 Вишемірська Альона Миколаївна

 Заплішна Ірина Петрівна

 Кабай Ярослав Вікторович

 

 Марченко Тетяна Анатоліївна

 Сіренко Оксана Вікторівна

 Носулич В’ячеслав Васильович

 

 Ткачук Андрій Володимирович

 Фартушня Анна Віталіївна

 Адамчук Алла Петрівна

 Косянчук Наталія Анатоліївна 

 Любар Тетяна Миколаївна

 

 Пасічна Яна Григорівна

 Іванкіна Світлана Сергіївна

 

2002 р.

 Корнійчук Ірина Петрівна

 

 Кукурудзов Віталій Сергійович

 Кюреган Ірина  Ігорівна

 Різник Оксана Олександрівна

 

 Шовкова Алла Миколаївна

 Дяченко Віта Анатоліївна

 Іванченко Тетяна Олександрівна

 Шарапа Вікторія Юріївна

 

 Бойко Ірина Миколаївна

 Горбатюк Сергій Олександрович

 Дишлюк Юлія Віталіївна

 Дядя Ірина Іванівна

 

 Лебідь Наталія Валентинівна

 Семененко Лариса Анатоліївна

 Уманська Олена Анатоліївна

 Хименюк Тетяна Петрівна

 

 Шевченко Олена Анатоліївна

 Шпиця Олександр Леонідович

 Нарадьмо Анна Іванівна

 Рубін Максим Сергійович

 

  Совгиря Роман Олександрович

  Харченко Ігор Юрійович

2000р.

 Заславська Марина Іванівна

 Капутянська  Лілія Юріївна

 Ракітіна Галина Анатоліївна

 Шпиця Сергій Леонідович

 Іваницька Тетяна Анатоліївна

 Власенко  Тетяна Олександрівна

 Куцак Лариса Олександрівна

 

 

 
Шкарбан Л.В.
...
Гаряча лінія
Національна дитяча гаряча лінія
Національна гаряча лінія
Форма входу

Календар
«  Листопад 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Зробити безкоштовний сайт з uCoz